צימר או מלון בצפת? פתרונות לינה בנוף הגלילי

המילה "מלון" נובעת מלשון "לינה". לכאורה, על פי הגדרת המושג – אתר לינה המספק פתרון לינה עונה על הגדרת המושג, אבל מי כמוכם יודע שבמאה ה- 21, הגם שמדובר במקום על רקע הרי הגליל כמו צפת, זה צריך להיות פתרון לינה אטרקטיבי אשר יצדיק את ההשקעה בו ויספק, למעשה, תמורה לאגרה. כאן, נשאלת השאלה איזה פתרון יספק אותה עבורכם, הנופשים: מלון בצפת או צימר אינטימי? הבה ונבחן זאת.

צפת – כרטיס ביקור: אווירה, אופי וסביבה טופוגרפית

צפת היא עיר הממוקמת בסביבה טופוגרפית הררית, אשר מהווה המשך לאזורים הרריים נוספים כמו למשל ירושלים, מהטעם הפשוט שישראל, כחלק מהשבר הסורי אפריקאי מכילה רכס הרים לאורך מרכזה, ממערב לבקעה וממזרח לשפלת חופו של הים התיכון. בנוסף, זו עיר בעלת היסטוריה ארוכת שנים של התהוות מקובלים שלימים היו מהגדולים ביהדות: האר"י הקדוש, רשב"י, רבי משה אלקבץ, רבי יוסף קארו, עורכו ומחברו של השולחן הערוך, ועוד. לעיר – מרכזי קבלה חשובים הפעילים עד עצם היום הזה. חלק ניכר מההוויה בה מתרכז סביב הדת והפולחן היהודיים, ובשונה מערים כמו חיפה או תל אביב היא מכילה מעט מקומות בילוי בולטים אף על פי שהמקומות בהחלט קיימים כפי שנלמד בהמשך. בשל אופייה הכפרי וההררי מחד, הדתי מאידך והשלו – בסך הכל, רישום לבית מלון בצפת בסגנון בורגני עלול לדעתנו, לפספס את מטרת ביקורכם בעיר כה מיוחדת.

פתרונות בילוי והסעדה ברחבי העיר

העיר מצטיינת במחלבות, בהן ניתן לראות את הליך ייצור החלב ומוצריו כמבקרים וגם לסעוד מאכלי חלב משובחים. מאידך, העיר וסביבתה עשירות במסעדות בשריות אותנטיות. מכאן שהסתמכות על רשתות שיווק מזון מהיר פשוט אינה אופציה כשמגיעים לשם לנופש בוטיק – כי פתרונות ההסעדה והבילוי כולם אותנטיים ומהווים חוויה חד פעמית. מכאן אנו למדים כי הסתמכות על מלון בצפת כפתרון לינה מפספסת גם נקודה זו, משום שמארוחות במלון ניתן ליהנות בכל מקום, ולאו דווקא בסביבה כה ייחודית כמו זו שמציעה צפת.

צימר בצפת מספק חוויה בלתי מתפשרת ומתאימה מאד להוואי של העיר המיוחדת

כשאתם לנים בצימר בצפת, במיוחד אם הוא בנוי בסגנון עתיק ומעוצב ללא חת, אתם נהנים מחוויה חסרת פשרות, בעודכם גרים בדירה מפוארת ומיוחדת. בשונה מפתרון לינה כמו מלון בצפת, אין השכמה לארוחת הבוקר של 8:00, אין ריצות ותיזוזים לדלפק לצ'ק אאוט או אין – הזמן הוא שלכם, ומתוכנן על ידכם בלבד. בשונה מביקור בעיר גדולה ומודרנית, בצפת זה בדיוק מה שצריך על מנת שלא רק תיהנו מהאתרים והאטרקציות עצמן, אלא גם מחוויית הלינה הבלתי נשכחת.

שני צימרים מפנקים המהווים תחליף לחדר בתוך מלון בצפת

אנו ממליצים על 2 צימרים מפנקים, בנויים זה לצד זה במתחם אינטימי מחד וסמוך לעיר העתיקה ולמרכז המסחרי של צפת מאידך. הם בנויים בצביון עתיק, עם עץ משובח ואבן טובה, ומציעים חווית אירוח אותנטית ועתיקה. הכירו את צימר "פיין טרי" וצימר "מרפסת הגן".

"פיין טרי", כי אין עוד צימר כזה – כשאתם בוחרים להתמקם בצימר פיין טרי, אתם נהנים מהנוף פעמיים. פעם ראשונה, כשאתם משקיפים מהחלונות, ובפעם השנייה, פשוט כי יש גם חצר פנימית צבעונית ופרחונית, עם עצי פרי ועשבי תיבול, בה ניתן גם לערוך מנגלים. מלון בצפת עם סדר יום עמוס לא היה מאפשר מרחב כה אינטימי. יש כספת, ומיזוג אוויר. ניתן לארח עד 4 אורחים.

"מרפסת הגן", עיצוב בוטיק אותנטי – צימר עם קירות עתיקים מאבן שהייתה בשימוש 100 שנים אחורה. היא בנויה לבנים גדולות שניתן להבחין בהן גם מבפנים. החלון צבעוני ומכיל וויטראז' על הזכוכית. צורת החדר עגולה – כצורת כיפה. כספת ומיזוג אוויר בצימר. ניתן לארח עד 4 אורחים.

במקום מלון בצפת, בואו להתארח בצימר שקט ומרכזי

שני הצימרים – שקטים, ללא רעש המולה מבחוץ, מאובזרים באינטרנט ומכשירי חשמל, וגם ממוקמים במרכז העיר צפת, ובסמוך לרובעים התיירותיים. להזמנתם עומד לרשותכם אתר נוח למילוי פרטיכם ותאריכי ההגעה שלכם. צימרים בצפת, יקלטו את ההזמנה וישובו אליכם בטלפון לקידום חופשתכם!

להזמנת הצימר המועדף עליכם, הקליקו כאן, מלאו את פרטיכם בצירוף התאריכים הרצויים ומס' הנפשות – ונשוב בהקדם!